fie.nipa,

First Person Plural Pronoun Soomaali "Annaga"

Algiers, Conakry iyo Durban.

Algiers
Anniga tagaa, tagaa, tagaa.
Adiga tagtaa, tagtaa, tagtaa.
Iyada tagtaa, tagtaa, tagtaa.
Wuu tagaa, tagaa, tagaa.
Annaga tagnaa, tagnaa, tagnaa.

Conakry
Anniga tagaa, tagaa, tagaa.
Adiga tagtaa, tagtaa, tagtaa.
Iyada tagtaa, tagtaa, tagtaa.
Wuu tagaa, tagaa, tagaa.
Annaga tagnaa, tagnaa, tagnaa.

Durban
Anniga tagaa, tagaa, tagaa.
Adiga tagtaa, tagtaa, tagtaa.
Iyada tagtaa, tagtaa, tagtaa.
Wuu tagaa, tagaa, tagaa.
Annaga tagnaa, tagnaa, tagnaa.

Learn something new from the Soomaali Dictionary

  1. annaga
  2. wuu
  3. iyada
  4. adiga
  5. anniga

kasahorow Soomaali Library

<< Previous | Next >>